Komunikaty prasowe
NOWY 26.04.2022 Produkty
Zrównoważone ogrodnictwo – naturalny wybór

Zrównoważone ogrodnictwo – naturalny wybór

Nowa linia Gardena EcoLine

Małe narzędzia ręczne, sekator i produkty z zakresu mobilnego podlewania ogrodu z nowej serii GARDENA EcoLine to naturalny wybór dla pasjonatów ogrodnictwa. Narzędzia zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i łączą zrównoważone podejście z bezkompromisową jakością, trwałością i estetycznym wzornictwem.

NOWY 02.02.2022 Produkty
Spełniaj ogrodnicze marzenia przez cały rok

Spełniaj ogrodnicze marzenia przez cały rok

Narzędzia wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, roboty koszące wyposażone w technologię mapowania ogrodu, urządzenia ułatwiające podlewanie roślin oraz nowe elementy systemu ClickUp!, takie jak basen dla ptaków czy lampa solarna. Oto nowe produktyGardena, które pomogą miłośnikom roślin spełnić ogrodnicze marzenia w 2022 roku.

NOWY 09.12.2021 Produkty
 Co podarować miłośnikowi ogrodów na Święta?

Co podarować miłośnikowi ogrodów na Święta? Pomysły na wymarzony prezent od Gardeny

Sprezentować wymarzony upominek ogrodnikowi to nie lada wyzwanie. Prezent musi być nie tylko praktyczny, ale także wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby służył przez lata. Nie masz pomysłu, co kupić bliskiej osobie pod choinkę? Podpowiadamy, z czego ucieszą się prawdziwi fani spędzania wolnego czasu w ogrodzie! 
NOWY 13.10.2021 Produkty
Jesienią odkryj swój balkon i taras na nowo

Jesienią odkryj swój balkon i taras na nowo

Ciepłe dni powoli się kończą, ale nie musi oznaczać to końca fascynacji ogrodem. To doskonały czas, aby zająć się balkonem czy tarasem i odkryć go na nowo – wprowadzić kwiaty w jesiennych kolorach, zasadzić rośliny cebulowe czy w końcu zadbać o odpowiedni nastrój.

NOWY 11.08.2021 Produkty
Jakie prace warto wykonać w ogrodzie jesienią?

Jakie prace warto wykonać w ogrodzie jesienią?

Jesień to bardzo intensywny czas w ogrodzie. Poza sadzeniem roślin cebulowych czy przycinaniem krzewów, nie można zapomnieć o ważnych pracach porządkowych. Pomocna
w sprzątaniu ogrodu i terenu wokół domu będzie seria narzędzi Gardena Combisystem, zbieracz do liści czy odkurzacz. Dowiedz się, jakie prace należy wykonać w ogrodzie jesienią!

NOWY 12.07.2021 Produkty
Pięć sposobów na mądre i oszczędne nawodnienie ogrodu

Pięć sposobów na mądre i oszczędne nawodnienie ogrodu

Nawadnianie roślin, szczególnie w okresie letnim jest bardzo ważne. Niezależnie od tego czy posiadamy ogród, czy balkon podlewanie wymaga od nas wiedzy i czasu. Poznaj pięć sposobów na mądre i oszczędne podlewanie!

Więcej